Sezon na wakacje w Hiszpanii - kiedy?

Re: Sezon na wakacje w Hiszpanii - kiedy?

Postprzez Wiolka89 » So kwi 22, 2023 06:36

O fajnie, fajnie... Ja też w tym roku jadę do Hiszpanii, nie mogę się nawet już doczekać. Już powoli myślę o przygotowaniach, ponieważ niewiele zostało czasu, właśnie znalazłam firmę Solier i w sumie chcę się was doradzić, bo spodobała mi się walizka i zastanawiam się nad tym czy ją kupić? Czy ktoś z was tam robił już zakupy?
Wiolka89
 
Posty: 174
Dołączył(a): Pn mar 19, 2018 10:39

Postprzez » So kwi 22, 2023 06:36

 

Re: Sezon na wakacje w Hiszpanii - kiedy?

Postprzez jamka » Cz maja 25, 2023 06:23

W takich krajach to sezon jest praktycznie przez cały rok. Jeśli zależy ci na tym, aby jecać już opaloną na wakacje, to opalanie natryskowe będzie strzałem w 10. W Warszawie taki zabieg możesz wykonac w https://easywaxing.pl/pl/opalanie-natryskowe/ z użyciem profesjonalnych kosmetykow.
jamka
 
Posty: 43
Dołączył(a): So lut 24, 2018 21:48

Re: Sezon na wakacje w Hiszpanii - kiedy?

Postprzez Wiolka89 » Pt wrz 29, 2023 14:41

A jakie w ogóle macie plany na wyjazd? Jak chodzi o mnie to właśnie zainteresowały mnie propozycje https://travelpp.pl/inspiratorzy/agnies ... ski-ateny/ - bo dzięki nim można zorganizować świetne wczasy przykładowo na Ateny itd. Zresztą zobaczcie na stronkę, bo nawet znajdziecie tam inspiracji i ważne informacje.
Wiolka89
 
Posty: 174
Dołączył(a): Pn mar 19, 2018 10:39

Re: Sezon na wakacje w Hiszpanii - kiedy?

Postprzez kasiunia1 » Pt sty 26, 2024 08:48

Co do wakacji w Hiszpanii, to pamiętajmy ,że Wyspy Kanaryjskie to także Hiszpania a tam może być ciepło nawet w styczniu. Takie styczniowe słońce także potrafi nam mocniej przypiec i należy na taką sytuację się przygotować. Myślę ,że zakup taki jak okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją damskie to właściwy wybór na takie wyjazdy. Wszędzie tam gdzie świeci mocno słońce potrzebujemy dobre okulary , czapkę z daszkiem oraz krem z wysokim filtrem.
kasiunia1
 
Posty: 59
Dołączył(a): Cz mar 22, 2018 17:42

Re: Sezon na wakacje w Hiszpanii - kiedy?

Postprzez kasiunia » Pt mar 22, 2024 10:06

Rzeczywiście, chyba najbardziej lubimy kierunki tzw. słoneczne.Wiemy też na szczęście jak przygotować się do takiego wyjazdu. Wszyscy wiedzą ,że czapka z daszkiem oraz kremy z filtrami są obowiązkowe. Kupiłam sobie specjalne damskie okulary przeciwsłoneczne , które ułatwiają nam funkcjonowanie w tak ciepłym klimacie i dużym nasłonecznieniu. Pozdrawiam wszystkich podróżników.
kasiunia
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn lis 13, 2017 14:31

Postprzez » Pt mar 22, 2024 10:06

 

Poprzednia strona

Powrót do Wykłady, Ćwiczenia - Pierwszy Semestr

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron